HHotel apartamentowy “Willa przy porcie” położony jest w mieście portowym Ustka na historycznym Pomorzu Zachodnim w województwie Pomorskim.

Nadmorskie położenie Ustki, rozległe piaszczyste plaże, wydmy, lasy i szlaki rowerowe, bogata oferta kulturalna, liczne zabytki w sąsiednim Słupsku i poza nim sprawiają, że jest prawdziwym zagłębiem turystycznym.

Napisz do nas

  Często zadawane pytania

  “Willa przy porcie” to położony na skraju lasu, nowoczesny, 3-kondygnacyjny obiekt hotelowy z 2021 r., z 15 apartamentami i włoską restauracją. Niemal wszystkie apartamenty mają tarasy, z których większa część jest z widokiem na morze, port lub na malownicze bulwary znajdujące się po drugiej stronie portu.

  Czy Hotel realizuje Bon Turystyczny?

  Hotel ``Willa przy porcie`` nie realizuje płatności bonem turystycznym.

  Czy należy rezerwować miejsce parkingowe?

  Parking , pomimo iż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ``Willa przy porcie`` to jest niezależnym obiektem od Hotelu. Cena za 1 miejsce wynosi 25zł/dobę. Nie prowadzimy rezerwacji.

  Czy jest możliwość wcześniejszego zameldowania?

  Hotel ``Willa przy porcie`` preferuje zameldowanie się Gości w standardowych godzinach, tj. najwcześniej o godzinie 14.00.

  Czy wszystkie apartamenty mają balkony?

  Hotel ``Willa przy porcie`` dysponuje 15 nowoczesnymi apartamentami - wszystkie posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny. Do dyspozycji gości są komfortowe 2-8 osobowe apartamenty. Najmniejsze z nich - 2 osobowe - mieszczą się na parterze. Ze względu na swoje położenie nie ma w nich opcji z widokiem na morze, nie ma też balkonu. Wejście do tych apartamentów jest bezpośrednio z patio. Apartamenty z balkonami są umieszczone na piętrach i zaczynają się od zakwaterowania od 3 do 8 osób w apartamencie.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI MASZ PYTANIA

  + 48 577 436 884